חפשו במאגר הספקים הגדול בישראל
בתחום הפעילויות לעולם הדתי

חושבים חינוך

 • משמעת מתוך משמעות

  משמעת מתוך משמעות

  "חנוך לנער על פי דרכו גם" – דרכו הוא, תכלית חיינו של קיום תורה ומצוות היא כללית, והדרכים הנכונות המובילות אל התכלית, רבות, שונות ומגוונות, וחובה עלינו להתאימם למקום, לזמן, לגיל, לכישרונות, לתכונות, ולכוחות הרגשיים השכליים והנפשיים של הילד. אחד המרכיבים המשמעותיים ביותר בחינוך היא המשמעת.
  להמשך >
 • כיתה מנגנת או וירטואוז מייצג?!

  כיתה מנגנת או וירטואוז מייצג?!

  בתחומי לימוד שונים בבית הספר, עולה השאלה, האם להעמיק את הכישרונות אצל התלמידים בעלי הנטייה הטבעית לכך או להקנות ידע ולתת הזדמנות שווה לכלל התלמידים לפתח כישרון זה. דילמה זאת צפה גם בלימודי הנגינה.
  להמשך >
 • פרויקט חונכות בית ספרי

  פרויקט חונכות בית ספרי

  פרויקט חונכות הינו תוכנית בה השכבה הבוגרת חונכת שכבה צעירה, כלומר לכל תלמיד בוגר מוצמד תלמיד מכיתה נמוכה. לקשר המיוחד הנרקם בין החונך לחניך תרומה רבה לכל אחד מהשותפים וכן ככלל לשיפור האקלים הבית ספרי. אנו רגילים לחשוב על פרוייקט חונכות כעל חיזוק ותמיכה בלימודים, אך יש משמעות רבה יותר להיבט הרגשי. כיצד?
  להמשך >
 • הכל אני יכול בחופש הגדול?

  הכל אני יכול בחופש הגדול?

  אחת הטענות המרכזיות היא שימי החופשה של ההורים במקום עבודתם אינם מסונכרנים עם ימי החופש של התלמיד מה שמצריך השקעה כספית רבה במציאת פתרון לשמירה על הילדים בימי החופשה. אך, האם השיקול הכלכלי הוא זה שעומד לבדו אל מול הצורך בחופשה ושחרור למורים ולתלמידים? ממש לא רק. אנו רוצים לבחון את המשמעות של החופש במבט מורחב יותר בהשפעה על התלמידים, ועל מערכת החינוך.
  להמשך >
 • קבוצות יריבות בבית הספר

  קבוצות יריבות בבית הספר

  חברת ילדים, כמו מרבית החברות הבוגרות, הינה פוטנציאל לסכסוכים בינאישיים רבים. לעיתים קרובות, במהלך שנת הלימודים עלולות להיווצר קבוצות שונות, היריבות בין הקבוצות יכולה לגלוש בקלות לאלימות מילולית ואף פיזית. קבוצות אלו יכולות להתגבש בתוך כיתה מסוימת או בין כיתות שונות, פירוק המתח בין הקבוצות הינו מרכיב מרכזי בעבודה שלכם כאנשי חינוך ומנהלי בתי ספר.
  להמשך >
 • זוג או פרד?

  זוג או פרד?

  לימוד בצוותא מתאפיין בנורמות התנהגות ובקריטריונים של השתייכות. מכאן נובעת ההשפעה ההדדית זה על זה מתוך מאמץ להשגת המטרות המשותפות. הכיצד? דוד המלך אמר: "מכל מלמדי השכלתי..", אדם צריך להיות פתוח לחשיבה ולשמיעת הזולת מתוך הפעלת שיקול דעת. היחיד, גם אם ניחן בכישרונות מיוחדים, אינו בעל יכולת חשיבה המקיפה את כל האפשרויות באופן מושלם ויצירתי.
  להמשך >
 • כמה טוב לעשות טוב

  כמה טוב לעשות טוב

  לתת -- את הנשמה ואת הלב, לתת -- סתם כך בגלל שאתה אוהב -- לתת. האם אפשר לחנך אדם לעשות חסד, להיות קשוב ורגיש לזולת, לשים לב לנעשה סביבו ומתוך כך לצאת ולפעול למען החברה? האם אפשר להביא בני נוער למצב בו הם רואים בעשיית חסד, התנדבות תרומה לקהילה כאורח חיים המביא למלאות נפשית שיש בה שמחה ומשמעות? ? האם אפשר להפוך את הנתינה מעול, לעניין מרומם ומקור השראה ונתינה לי עצמי ואף לאלו הקרובים אלי?
  להמשך >
 • טיול שנתי

  טיול שנתי

  רק אצלנו תוכלו לבנות טיול שנתי בקלות - כנסו עכשיו.
  להמשך >
 • תיאום טיולים משרד החינוך

  תיאום טיולים משרד החינוך

  מחפשים לתאם טיול מאורגן לתלמידים שלכם? כנסו לכאן.
  להמשך >
 • מסלולי טיול משרד החינוך

  מסלולי טיול משרד החינוך

  רק אצלנו תוכלו לבנות טיול שנתי בקלות - כנסו עכשיו.
  להמשך >
 • חברות טיולים לבתי ספר

  חברות טיולים לבתי ספר

  יש כל מיני חברות טיולים שאיתם אפשר לארגן בצורה נכונה וטובה אבל למה שאתם לא תעשו את הבדיקות באתר המתאים ביותר?
  להמשך >
 • טיול שנתי לאילת

  טיול שנתי לאילת

  אין ספק שתלמידים ותלמידות היו רוצים טיול שנתי לאילת - זה חלום של כל הנערים והנערות , אז למה לא בעצם? דרכנו תוכלו לתכנן את הטיול המושלם עבור התלמידים והתלמידות שלכם!
  להמשך >
 • תוכנית טיולים שנתית משרד החינוך

  תוכנית טיולים שנתית משרד החינוך

  ש כל מיני סוגים של תוכניות טיולים שנתיות במשרד החינוך אבל למה לכם לחפש יותר מדי ? תנו לנו לעזור לכם למצוא תוכנית טיולים שנתית מיוחדת. כנסו עכשיו ואנחנו נעזור לכם למצוא את המקום המתאים ביותר עבורכם - הבדיקה היא חינם עם שירות אדיב ומקצועי. תוכנית טיולים שנתית משרד החינוך זה לא חייב להיות טוב עבורכם.
  להמשך >
 • מנהלת הטיולים של משרד החינוך

  מנהלת הטיולים של משרד החינוך

  תכנון טיול ברמה הגבוהה ביותר שיש.
  להמשך >
 • רוצים לגבש את הקבוצה שלכם? לאחד את השורות ולתת במה גם לילדים ביישנים שאין להם כשרון בולט ויוצא דופן? זה הזמן לארגן פעילות סדנאות חווייתית ומגבשת.
  להמשך >

פרסום באינדקס

לפרסום מודעה באתר עולם החינוך הדתי וקבלת הצעה לחבילות פרסום וקידום משתלמות במיוחד, ממוקדות בקהל היעד שלך, צור קשר עם צוות האתר ותתחיל לקבל פניות כבר מחר!
לפרסום מודעה באתר

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר החודשי של אינדקס עולם החינוך הדתי, ותהנו מהצעות ערך בלעדיות, מידע עדכני אודות פעילויות ואטרקציות זמינות והצעות לתכנים חינוכיים ומשעשעים.