חפשו במאגר הספקים הגדול בישראל
בתחום הפעילויות לעולם הדתי

רוצים לגבש את הקבוצה שלכם? לאחד את השורות ולתת במה גם לילדים ביישנים שאין להם כשרון בולט ויוצא דופן? זה הזמן לארגן פעילות סדנאות חווייתית ומגבשת.

סדנאות הנערכות בקבוצות קטנות הן הזדמנות מצוינת בשבילכם כצוות חינוכי לעקוב מקרוב אחר  החניכים שלכם שלא במסגרת לימודית וללמוד הרבה על מבנה החברה בכיתה, ההיררכיה הסמויה הקיימת, קבוצות - אם יש כאלו, ילדים שזקוקים לתשומת לב מיוחדת, בעיות חברתיות שלא צפות על פני השטח בשגרת לימודים רגילה ועוד.

במקביל תוכלו לסייע לפיתוח קשרים חדשים בין הילדים, נתינת הזדמנות שווה להבעת דעה גם על ידי תלמידים שבתחום הלימודי מתקשים להביע את עצמם – לפעמים דווקא הם יתגלו כמבריקים בפתרון דילמות שונות, זריזי ידיים או ברוכי כישורים אחרים שיכולים לתרום המון לכיתה כולה.

הייחודיות בפעילות בסדנאות שלא כמו מופע אומן או טיול מאורגן רב משתתפים הוא היצירה המשותפת המאפשרת תקשורת ושיתוף פעולה בריא בין חברי הקבוצה, האווירה קרובה ונינוחה יותר ובלתי מחייבת כללים ומשמעת קפדנית, תחושת האחדות מתגברת והפעילות מצרבת בתודעת החניכים כחוויה עוצמתית שתמיד כיף ונעים לחזור ולהיזכר בה.

 • כותרת המאמר
  יש לכם את ההזדמנות להכיר את ההצגות המדהימות בישראל.
  קרא עוד >
 • תיאום טיולים משרד החינוך
  כותרת המאמר
  מחפשים לתאם טיול מאורגן לתלמידים שלכם? כנסו לכאן.
  קרא עוד >
 • כותרת המאמר
  ליצנים חרדים בשבילכם
  קרא עוד >

פרסום באינדקס

לפרסום מודעה באתר עולם החינוך הדתי וקבלת הצעה לחבילות פרסום וקידום משתלמות במיוחד, ממוקדות בקהל היעד שלך, צור קשר עם צוות האתר ותתחיל לקבל פניות כבר מחר!
לפרסום מודעה באתר

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר החודשי של אינדקס עולם החינוך הדתי, ותהנו מהצעות ערך בלעדיות, מידע עדכני אודות פעילויות ואטרקציות זמינות והצעות לתכנים חינוכיים ומשעשעים.